O NAS

kupsweter.pl to secondhand on-line. To sklep internetowy z tradycyjną skandynawską modą i wybranymi markami premium. Znajdziesz u nas niepowtarzalne oryginalne norweskie swetry bardzo często własnoręcznie robione, skandynawską modę premium. Marki cieszące się ogromną popularnością w krajach takich jak Norwegia, Dania czy Szwecja. Dodatkowo znajdziesz u nas strefę Vintage i Retro, która coraz częściej spotykana jest na polskich ulicach i coraz częściej młodzież, ale i nie tylko, zaczyna odkrywać jej urok i oryginalność. kupsweter.pl to miejsce łączące style i kultury, to miejsce inspiracji i robienia zakupów on-line. kupsweter.pl to marka, która powstała z miłości do norweskiej mody i stylu.

Jeśli cenisz sobie skład ubrań i wyznajesz zasadę, że lepiej mieć ubranie na lata niż na kilka wyjść, to to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Marki, które będą dostępne w naszym sklepie to marki, dla których ważny jest komfort konsumenta. Tworzą ubrania z naturalnych tkanin, dzięki czemu możesz dłużej cieszyć się ich produktem, ponieważ zostanie on z Tobą na dłużej. Interesujesz się modą norweską, a oryginalne norweskie swetry są Ci dobrze znane, to sklep kupsweter.pl jest platformą dedykowaną dla Ciebie! Gromadzimy tu niepowtarzalne wzory swetrów, tworzymy tu “kopalnie” swetrów norweskich. Lubisz ciepłe wełniane swetry, lubisz zimowe, górskie klimaty? Trafiłeś idealnie! Zakochaj się w tradycyjnych norweskich swetrach dzięki nam. Lubisz wyróżniać się na tle innych, lubisz tworzyć oryginalne stylizacje, a typowe modowe trendy nie są dla Ciebie i nie utożsamiasz się z fast fashion? Nic straconego, stworzyliśmy w naszym sklepie strefę Vintage i Retro. Właśnie tam znajdziesz niezwykłe propozycje do tworzenia niecodziennych stylizacji.

Dodatkowo kupsweter.pl to miejsce wspierające ekolgoię. Twoja paczka zostanie zapakowana w papierowe eco pudełko, a do przygotowania paczki do wysyłki zostanie użyta papierowa taśma. Ubrania zostaną zabezpieczone papierowym wypełniaczem. Wszystko po to by wspierać nasze środowisko, nasza planetę i nasze miejsce do życia. Bądź eco razem z nami i twórz z nami lepsze jutro. Wychodząc naprzeciw aktualnym zagrożeniom dla środowiska wszystkie możliwe materiały użyte w naszym sklepie są w 100% ekologiczne. Wyznajesz zasadę zero waste? To miejsce jest dla Ciebie! Chcemy promować zakupy z drugiej ręki przy tym wspierając nasze środowisko jak możemy.

Wierzymy, że kupsweter.pl to strona, którą pokochacie i zostaniecie z nami na dłużej.

2 thoughts on “O NAS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *