Jak nie dać się złapać na BLACK FRIDAY?

W ostatnich tygodniach każdy aktywny użytkownik internetu widział zdjęcia z Pustyni Atakama, na którą każdego roku trafia 39 tysięcy ton odzieży, której nie udało się sprzedać. Branża odzieżowa rocznie produkuje 100 miliardów sztuk odzieży i dodatków (!!!)

Dziś obchodzimy największe święto konsumpcjonizmu – BLACK FRIDAY.

W szał zakupów wpada prawie każdy człowiek. Jak zachować w tym dniu zdrowy rozsądek?

Po pierwsze zrób listę rzeczy niezbędnych w danym czasie, których faktycznie potrzebujesz, idzie zima może porządna kurtka? Może ciepłe i wygodne buty? A może wełniany sweter, który ogrzeje Cię nawet w najmroźniejsze dni.

Nie warto dziś kupować czegoś tylko dlatego, że jest tanie!

Po drugie nawet gdy panuje szał zakupowy, nadal zawracaj uwagę na jakość kupowanych produktów. Przecena danych rzeczy czasami nie jest przypadkowa.

Planujesz zakupy świątecznych prezentów? Tu nadal obowiązuje zasada list: co dla kogo i dlaczego.

Najważniejszą zasadą są odpowiedzialne zakupy, nie tylko na BF!

Starajmy się zachowywać zdrowy rozsądek, kupujmy tylko to co faktycznie będziemy nosić, niech ten zakup będzie przemyślany i świadomy.

Dlatego BF w moim sklepie nie obowiązuje. Nie jestem zwolenniczką szału zakupowego i popadania w świadomy konsumpcjonizm. Swoją marką chce promować odpowiedzialne zakupy. W moim sklepie kupujesz rzeczy z drugiej ręki wspierając środowisko. Kupuj tylko tyle ile potrzebujesz.

Mam nadzieję, że macie podobne zdanie inaczej chyba by tu Was nie było 🤫🤭

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *